• 7/24 Tam Profesyonel Taşıma Hizmeti!
  • Taşıma Eksperi ile Görüş : +90 533 084 11 12

Çerkezköy İstanbul Arası Nakliyat

2023 Çerkezköy İstanbul Arası Nakliye Fiyatları 

Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Çerkezköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çerkezköy dışına evden eve nakliyat hizmeti yapan firmaların en fazla gittikleri şehir İstanbul’dur. Bu yüzden bu hizmet oldukça aktif bir hizmettir. Çerkezkö İstanbul nakliye fiyatları firmalar arasında farklılık gösterse de ortalama bir fiyat mutlaka vardır. Yaklaşık olarak 450 kilo metrelik mesafe olan Ankara İstanbul arasında genellikle nakliye hizmeti aynı gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Çerkezköy İstanbul nakliye fiyatları gidilen mesafe taşınan eşyalar ve yapılacak giderler hesaplandıktan sonra belirlenmektedir. Firmamız bu konuda oldukça hassastır. Eşyalarınızı gelip yerinde inceleyerek ne kadar fazla olduğunu belirlemektedir. Gideceğiniz yerin mesafesini hesaplayarak aracın yakacağı yakıtı ve yol boyunca verilecek yol geçiş ücretlerini hesaplayarak sizlere en uygun taşıma fiyatını çıkarmaktadır.

İstanbul Çerkezköy Arası Nakliyat  Fiyatlar ;
  • 1+1 Çerkezköy istanbul taşımacılık fiyatı= 14,500 tl.
  • 2+1 istanbul Çerkezköy arası nakliye fiyat=20,500 tl.
  • 3+1 Çerkezköy istanbul nakliyat fiyatları=27,500 tl.
  • 4+1 istanbul Çerkezköy ev taşıma fiyatı 32,600 tl den başlamaktadır en taban fiyattır yeterli bilgi için bizi arayınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*