• 7/24 Tam Profesyonel Taşıma Hizmeti!
  • Taşıma Eksperi ile Görüş : +90 533 084 11 12

Velimeşe Evden Eve Nakliyat

Velimeşe Evden Eve Nakliyat 2024

şehirler arası nakliyat
velimeşe evden eve nakliyat

Velimeşe evden eve nakliye olarak çalışma prensibimizin temelini yeni nesil taşıma sistemi oluşturmaktadır. Eşyaların taşınması için eş dost akrabadan yardımı alınarak tamamen bilgisiz bir taşıma sistemi sağlanırdı.

Günümüzde ise hem eşyaların daha farklılaşması hem de teknolojinin gelişmesi ile taşımacılık sektörü oldukça gelişmiştir. Firma olarak taşımacılık sektörüne eklenen her türlü yeniliği bünyemizde bulundurmaktayız. Özellikle yüksek katlı binalarda eşyaların taşıma sırasında zarar görmemesi için asansörlü taşımacılık sisteminizi sunmaktayız. Eşyaların paketlenmesi, montajı, demontajı, tesisat işlemleri gibi konularda da yüksek bir destek sağladığımız için birçok müşterimizin memnun kalmasını sağlıyoruz

 

Velimeşe Nakliyat

Velimeşe eşya taşıma fiyatları genellikle eşya miktarı kat durumuna göre ve gidilecek mesafeye göre değişmektedir. Fiyatları etki eden ana maddelerin başında yapılacak hizmet kalitesi 1. Sırada yer almaktadır. Firma olarak fiyat vermeden önce ekspertiz personelini göndeririz. Eşyalarınızı yerinde keşif için , daha sonra yapılan keşif sonucu hizmetle ilgili ekspertiz arkadaşımız size gerekli bilgi verir.

Velimeşe Evden Eve Nakliyat Fiyatları ;
  • 1+1 Velimeşe’den Velimeşe nakliye fiyatları6,500 tl.
  • 2+1 Velimeşe şehir içi nakliye fiyatı= 7,500 tl.
  • 3+1 Veimeşe’den Velimeşe içi nakliye fiyatı8,500 tl.
  • 4+1 Velimeşe’den Velimeşeiçi taşıma fiyatı= 9,600 tl den başlamaktadır en taban fiyattır yeterli bilgi için bizi arayınız. Fiyatlarımıza asansör kurulum ücreti farklıdır.

Eşya taşıma fiyatı Mamak mahallelerinde genellikle hemen hemen  aynı’dır. Fiyatları da farklı kılan temel etken ise tamamen kat durumu ve yine Eşya miktarına göre değişmektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*